angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

  Angaarid - alumiiniumkonstruktsioonid

Tehniline info Exhibition halls Pildid toodetest Tellida


Suurused

Ąķćąš ōīšģū
Kujud


Juurdeehitiste variandidTugipostide kinnitusNurgakinnitusHarjakinnitusKatte paigaldamineKatte pingutaminePõranda süsteem

Suurused

Pikkus - ei ole piiratud (sektsioonide vahekaugus on 3või 4 meetrit)
Laius - alates 10 kuni 50 meetrini(iga 5 meetrit)*
Külje kõrgus - 3/4 meetrit*

* Standartsed tüüpsuurused. Tellija soovi korral täidame individuaalseid tellimusi(individuaalne projekteerimine ja tootmine).

Konstruktsioon

Angaari konstruktsiooni moodustavad stabiilsed raamid kvaliteetsest alumiiniumprofiilist. Kõik teised kinnituselemendid ja ühendussõlmed on valmistatud mustast metallivaltsist ja kaetud tsinkiga. Konstruktsiooni püsivust tagavad üksteisega ristatud lisatrossid, mis ühendavad angaari ferme.Tugipostid on kinnitatud maapinna või põranda külge metallankrute abil.

Angaari konstruktsioon on projekteeritud tuule koormuse standarte arvestavalt ja vastavalt regioonis kehtivatele ehitusunõuetele. Kuid taoline konstruktsioon ei ole vastupidav lumekoormusele, sellepärast angaaride talvise eskpluatatsiooni korral tuleb tingimata paigaldada ja kasutada soojendussüsteemi või regulaarselt puhastada angaari lumest.

Katuse ja külgede katted.

Angaari katus ja seinad on kaetud PVC kangaga, mille laius on 5 meetrit, st. see on jaotatud vastavalt angaari sektsioonidele ja ühendatud konstruktsiooniga soonte abil, mis on selleks angaari profiilides ettenähtud.Tent- katte valmistamisel kasutatakse läbipaistvat rasksüttivat valget värvi kangast(standart: DIN4102B1 / M2), mis on kahest küljest akrüülilakiga kaetud.

Angaari seinu ja katust valmistatakse eri värvitoonides olenevalt kliendi soovilt, kuna meil on lai valik mitmesuguse värvi läbipastvaid PVC kangaid. Seinad võivad olla kaetud kõvade plastikust plaatide või profileeritud plaadist paneelidega.

Sisemine lisakiht

Sisemine lisakiht on ettenähtud dekoratiivsuse suurendamiseks ja selleks, et parandada angaari soojapidavust ja akustilisi omadusi ning vältida võimalikku kondensaadi teket. Sel juhul angaari konstruktsiooni sisekülje võib katta PVC lisakihiga, mis moodustab vajalikku õhevahet.

Uksed

On võimalik angaari igasse kohta paigutada alumiiniumist kahe- või ühekordsed uksed.

Põrand

Angaari tugipostidega ühendatud angaari põrand on lausaline ja ühtne süsteem,mis koosneb kahekihilisest metallkarkassist. Karkassi peale paigaldatakse puitalused (1 м x 5 м) 21 mm paksustest laudadest, mis ühendatakse omavahel spetsiaalse profiili abil.Spetsiaalne karkass võimaldab paigaldada põranda ka ebatasasele pinnale( koormus umbes 500 kg/m2).

Lisainformatsioon

  • Tööjooniseid ning tootja garantiikohustusi esitatakse ning kooskõlastatakse tellijaga vahetult enne lepingu sõlmimist, samuti tellija soovi korral on ettenähtud eelnev tutvumine kõigi vajalike dokumentidega;
  • Tootjapoolsete garantiikohustuste instruktsioon sisaldab vajalikku informatsiooni kõikide ekspluatatsiooninõuete ja garantiiteeninduse reeglite kohta.

Toodete kirjeldus »
Päringu vorm(soetamine) »
Päringu vorm(rentimine) »

Igasuguste küsimuste tekkimisel kirjutage meile, ning me vastame Teile võimalikult kiiresti