angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

   Kompanii

Suletud aktsiaselts "Vingida" on Leedu-Soome kompanii, mis on asutatud 1993. aastal. Firma põhiliseks tegevusvaldkonnaks on projekteerimine, tootmine, tööstushoonete ja arhitektuuriliste ehitiste ehitamine(ehitamisel kasutatakse PVC kangast ja teisi tekstiilmaterjale), samuti ka laoruumide ja kergete, kiiresti püstitatavate ning teisaldatavate (edaspidi tekstis: mobiilsete) näitusepaviljonide rentimine.


Organisatsioon omab pädevustunnistust eriti tähtsate objektide ja ehituskonstruktsioonide ehituse valdkonnas, mis tõestab, et firma toodang vastab kehtivatele nõuetele. Kõik meie spetsialistid on atesteeritud. Igaastaselt nad osalevad täienduspraktikal oma erialase kvalifikatsiooni tõstmiseks, samuti käivad erinevatel Euroopas, Ameerikas ning teistes riikides toimuvatel seminaaridel ja üritustel.

Kvaliteedi juhtimist ja kontrollimist teostatakse meie kompaniis EN ISO 9001 : 2000 nõudmiste kohaselt, mis on kinnitatud Det Norske Veritas sertfikaadiga.


Kompanii alati saavutab oma tegevuses parimaid tulemusi, pakub oma klientidele kvaliteetseid teenuseid ja tooteid mõõduka hinnaga. Tiheda konkurentsiga valdkonnas tegutsedes meie organisatsioon on avatud uuendustele ja enesetäiendamisele, kiiresti reageerib oma tarbijate nõudluste ja vajaduste muutustele ning pidevalt arendab oma tooteid ja teenuseid. Meie põhieesmärgiks on pakkuda parimat kvaliteeti mõõduka hinnaga.

Seda põhimõtet järgides täidab kompanii kohustusi oma klientide, partnerite ja töötajate ees vastutustundlikult ja kvaliteetselt.
Meie toodete tarbijateks on Skandinaavia ja Euroopa riikide firmad ja eraisikud.
Meie missioon

Meie missiooniks on olla parim ja edukaim kompanii mobiilsete (st. kiirelt püstitatavate ja teisaldatavate) ehituskonstruktsioonide projekteerimise, tootmise ja ehitamise alal ning teostada rahvusvahelisi projekte maailmaklassi tulemuse ja kvaliteediga. Selleks on loodud kõik vajalikud infrastruktuurid projekteerimise, tootmise ja juhtimise valdkondades. Organisatsioon teeb tihedat koostööd paljude sama ala partnerfirmadega.


Partberlus / Liikmesus