angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

  Täispuhutuvad konstruktsiooonid

Tehniline info 18x36 Alternatiivne lahendus Tellida Heating expenses for air supported structures

Täispuhutavatesse konstruktsioonidesse pumbatakse õhku sisse, sellest ongi taoliste konstrukstioonide nimetus: “täispuhutavad“. See ei tekita külastajatele diskomforti, sest õhurõhu vahe on väike ja ei ületa normaalseid baromeetrilisi kõikumisi.

Täispuhutavate konstruktsioonide tüübid

On olemas mitu tüüpi täispuhutavaid konstruktsioone :1.madala profiiliga ja 2.kõrge profiiliga(profiili all mõistetakse konstruktsiooni kõrgust):

  • Kõrge profiiliga konsruktsioone kasutatakse juhul, kui hoone on ajutise ekspluatatsiooni või aegajalise ekspluatatsiooni jaoks ettenähtud ja tingimusel, et rajatis on paigaldatud maapinnale;
  • Madala profiiliga konstruktsioone kasutatakse suurte ja suuregabariidiliste hoonete ehitamiseks: staadionid, suured spordikompleksid jne. Kõige sagedamini selliseid konstruktsioone paigaldatakse olemasoleva hoone seintele (mitte maapinnale). Konstruktsiooni toetavad üksteisega perpendikulaarsed trossid, need annavad ka konstruktsioonile kuju.

Erineva kujuga täispuhutavad konstruktsioonid on esitatud allpool:

Ļščģåšū č ōīšģū āīēäóõīīļīšķūõ źīķńņšóźöčé

Täispuhutavate konstruktsioonide analüüs ja arvutus

Suurused

Konstruktsiooni suurused võivad olla erinevad sõltuvalt hoone otstarbest ja tellija soovidest. Täispuhutava tenniseväljaku konstruktsiooni suurused olenevad sellest, kui palju tenniseväljakuid peab katma. Näiteks:

  • 1 tenniseväljak -36 x 18*
  • 2 tenniseväljakut - 36 x 36
  • 3 tenniseväljakut - 36 x 54
  • 4 tenniseväljakut - 36 x72 jne.

*Mitte eriti suurte pindade katmiseks (kuni 1 000 m2) on meie organisatsiooni spetsialistide poolt väljatöödeldud alternatiivne ehituslahendus - PVC kattega kaarekujuline karkasskonstruktsioon.

Kate

Katte konstruktsioon on projekteeritud lume- ja tuule koormuse standarte arvestavalt ja vastavalt regioonis kehtivatele ehitusunõuetele. PVC kangad keevitatakse omavahel kokku ja niiviisi toodetakse tervikkate, mis omakorda tagab ruumi täielikku hermeetilisust. Tent- katte valmistamisel kasutatakse läbipaistvat rasksüttivat PVC kangast(standart: DIN4102B1 / M2), mis on kahest küljest akrüülilakiga kaetud. Katteid valmistatakse eri värvitoonides olenevalt kliendi soovist, kuna meil on lai valik mitmesuguse värvi läbipastvaid PVC kangaid. Katet kinnitatakse aluse külge kinnitussüsteemi abil, mille osad on tehtud tsinkitud terasest.

PVC sisemine lisakiht

Selleks, et parandada soojapidavust ja akustilisi omadusi ning samuti vältida võimalikku kondensaadi teket, lisaks võib täispuhutava konstruktsiooni sisekülje katta PVC lisakihiga, mis moodustab vajalikku õhevahet.

Uksed

Täispuhutavasse hoone sissepääsemiseks on ettenähtud pöörlevad uksed, lisaks nendele paigaldatakse ka varuväljapääsud.

Sissepuhke-ja soojendussüsteem

Iga täispuhutava konstruktsiooni komplekti (vastavalt standartsele komplekteerimisele) kuulub ka õhu sissepuhke-ja soojendussüsteem õhurõhu automaatse kontrollimisega. Olenevalt tellija soovidest võib see süsteem kasutada ka gaasi, diiselkütet, sooja vett või elektrienergiat.

Valgustus

Sõltuvalt kliendi soovidest on võimalik valgustamiseks paigaldada valgustid konstruktsiooni lakke või kasutada hajutavaid prozektoreid, mille kiired on ülespoole(lae poole) suunatud.

Lisainformatsioon

  • Vastavalt tellija lisatellimusele projekteerime ja paigaldame õhkjahutussüsteemi;
  • Tööjooniseid ning tootja garantiikohustusi esitatakse ning kooskõlastatakse tellijaga vahetult enne lepingu sõlmimist, samuti tellija soovi korral on ettenähtud eelnev tutvumine kõigi vajalike dokumentidega;
  • Vajalikku informatsiooni kõigi ekspluatatsiooninõuete ja garantiiteeninduse reeglite kohta sisaldab tootjapoolsete garantiikohustuste instruktsioon.

Igasuguste küsimuste tekkimisel kirjutage meile, ning me vastame Teile võimalikult kiiresti.