angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

  Angaarid- metallkonstruktsioonid

Tehniline info Pildid toodetest Tellida


Makett


Vaade seest


PVC sisekiht


Võimalikud kujud
Võimalikud kujud
                                         Metallkinnitus aluse külge
                                         Õhu niiskuse kontrollivad seadmed

Suurused

Pikkus - ei ole piiratud (sektsioonide vahekaugus on 3või 4 meetrit)
Laius - alates 10 kuni 50 meetrini(iga 5 meetrit)*
Külje kõrgus - 4/5/6 meetrit*

*Standartsed tüüpsuurused (kaarhallid и kolmnurgakujulised angaarid). Tellija soovi korral täidame individuaalseid tellimusi(individuaalne projekteerimine ja tootmine).

Metallkonstruktsioonid

Angaari metallkonstruktsioonid on projekteeritud lume- ja tuule koormuse standarte arvestavalt ja vastavalt regioonis kehtivatele ehitusnõuetele. Konstruktsioonide tugiposte kinnitatakse aluse külge metalliankurite ja teraspoltide abil. Metallkonstruktsioonide tootmisel neid kaetakse tsingiga või töödeldakse liivapritsiga, metallpinda kaetakse alusvärvi ning seejärel epoksiidvärviga (100µm): pakutakse igasuguseid värve ja värvitoone.

Kate

PVC kangad keevitatakse omavahel kokku ja niiviisi toodetakse tervikkate, mis omakorda tagab täielikku ruumi hermeetilisust.
PVC katte valmistamisel kasutatakse läbipaistvast rasksüttivast PVC kangast(standart: DIN4102B1 / M2), mis on kahest küljest akrüülilakiga kaetud. Katteid valmistatakse erinevates värvitoonides läbipaistvatest kangastest, sest meil on lai valik mitmesuguse värvi kangaid. Angaari küljeseinad võivad olla kaetud plastikust kõvade plaatide või profileeritud plaadist paneelidega.

PVC sisemine lisakiht

Sisemine lisakiht on ettenähtud dekoratiivsuse suurendamiseks ja selleks, et parandada paviljoni soojapidavust ja akustilisi omadusi ning vältida võimalikku kondensaadi teket. Lisaks on võmalik teha PVC sisekihi angaari siseküljele, mis moodustab vajalikku õhevahet.

Lisaisolatsioon

Kihtide vahele paigaldatakse klaasvillast soojustusmaterjali (rullis). Kuid sel juhul kaob selline katte eelis nagu läbipaistvus

Uksed ja väravad

Angaaride valmistamisel tuleb tagada ka vajalik hulk uksi ja väravaid ja nende tüüpsuurused. Väravad võivad olla lahtilükatavad või kahe poolega väravad: nii ustega kui ka usteta. Samuti on võimalik paigaldada angaarile kahe- või ühekordsed uksed.

Lisainformatsioon

  • Tellija soovi korral projekteerime ja paigaldame valgustust, ventilatsiooni ja õhu konditsioneerimise süsteemi;
  • Tööjooniseid ning tootja garantiikohustusi esitatakse ning kooskõlastatakse tellijaga vahetult enne lepingu sõlmimist, samuti tellija soovi korral on ettenähtud eelnev tutvumine kõigi vajalike dokumentidega;
  • Kogu vajalikku infot kõigi ekspluatatsiooninõuete ja garantiiteeninduse reeglite kohta sisaldab tootjapoolsete garantiikohustuste instruktsioon.

Toodete kirjeldus »
Päringu vorm »

Igasuguste küsimuste tekkimisel kirjutage meile, ning me vastame Teile võimalikult kiiresti.